Anonymous
So I've really, really, been racking my brain on weather or not it is worth it to make my own juice.
I can buy 100ml bottle online for about $20 which is a good deal, but I like to try different flavors which cost me about $7 per 15ml.
now it's getting close to $70 for 100ml of different flavors. so 100ml E Juice for $5 dollars is my target but want to split it up with different flavors. Am I shooting for the stars?